AMEA-nın Şəki Regional Elmi Mərkəzinin əməkdaşı təlimdə ekspert qismində iştirak edib
Şəki Regional Elmi Mərkəzinin İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin rəhbəri Reyhan Mənəfova Azərbaycan Respublikasının Qeyri-Hökümət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyinin dəstəyi, Azərbaycan Respublikası Təhsil Cəmiyyətinin təşkilatçılığı ilə 21 iyul 2025-ci il tarixində Bakı şəhərində keçirilən "Tənqidi oxu"-analitik təfəkkürün inkişafına dair təşəbbüslər qrant layihəsinin seminar proqramında ekspert qismində iştirak edib.
Reyhan Mənəfova təlim prosesini yaxından izləyərək keyfiyyət və effektivlik baxımından prosesi qiymətləndirib, müəllimlərin fəallığını, mövzulara marağını və öyrənməyə olan motivasiyasını yüksək dəyərləndirib .

An employee of Sheki Regional Scientific Center of ANAS participated in the training as an expert
Reyhan Manafova, Head of the Public Relations Department of Sheki Regional Scientific Center, participated as an expert in the seminar program of the "Critical Reading" - Initiatives for the Development of Analytical Thinking grant project, held in Baku on July 21, 2025, with the support of the State Support Agency for Non-Governmental Organizations of the Republic of Azerbaijan and the organization of the Education Society of the Republic of Azerbaijan.
Reyhan Manafova closely monitored the training process and evaluated the process in terms of quality and effectiveness, highly appreciating the teachers' activity, interest in the topics and motivation to learn.