Şəki Regional Elmi Mərkəzin əməkdaşları "Azərbaycan mətbuatının inkişaf və vəzifələri" mövzusunda konfransda iştirak ediblər
İyl 17, 2025 | 04:00
AMEA-nın Şəki Regional Elmi Mərkəzinin əməkdaşları 17 iyul 2025-ci il tarixində Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Əsas binasında Milli Mətbuat Gününün 150 illiyinə həsr edilmiş "Azərbaycan mətbuatının inkişaf və vəzifələri" mövzusunda konfransda iştirak ediblər.
İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri Reyhan Mənəfova, baş mütəxəssis Vüqar Nəsrullayev, tərcüməçi Tavat Cəmilova, kompüter operatoru Aynur Mustafayeva AMEA-nın prezidenti, akademik İsa Həbibbəyli tərəfindən təşəkkürnamələrlə təltif edilib.

Employees of Sheki Regional Scientific Center participated in the conference on "Development and tasks of the Azerbaijani press"
Jul 17, 2025 | 04:00
Employees of Sheki Regional Scientific Center of ANAS participated in the conference on "Development and tasks of the Azerbaijani press" dedicated to the 150th anniversary of the National Press Day on July 17, 2025 in the Main Building of the Azerbaijan National Academy of Sciences.
Head of the Public Relations Department Reyhan Manafova, senior specialist Vugar Nasrullayev, translator Tavat Jamilova, computer operator Aynur Mustafayeva were awarded with certificates of appreciation by the President of ANAS, academician Isa Habibbeyli.