AMEA-nın Şəki REM-nin “Tarixi irs və etnoqrafiya” şöbəsinin rəhbəri Rahim Həsənov “Xristian abidələri” mövzusunda təlim keçib
Okt 20, 2022 | 12:00
19 oktyabr 2022-ci il tarixində Şəki şəhəri H.Əliyev Mərkəzində Mədəniyyət Nazirliyi Yanında Mədəni İrsin Qorunması, İnkişafı və Bərpası Üzrə Dövlət Xidmətinin Qəbələ Regional İdarəsinin təşkilatçılığı ilə Təlim Kursu keçirilib. Tədbirdə AMEA-nın Şəki REM-nin “Tarixi irs və etnoqrafiya” şöbəsinin rəhbəri Rahim Həsənov “Xristian abidələri” mövzusunda təlim keçib. Məruzə maraqla dinlənilib və əməkdaşımıza təşəkkürnamə təqdim olunub.

Head of “Historical heritage and ethnography” department of ANAS Sheki RSC lead training on the theme of “Christian monuments”
Oct 20, 2022 | 12:00
On October 19, 2022 training course was held in Sheki, H.Aliyev Center with the organization of Gabala Regional Office of the State Service for the Protection, Development and Restoration of Cultural Heritage at the Ministry of Culture. At the ceremony head of “Historical heritage and ethnography” department of ANAS Sheki RSC lead training on the theme of “Christian monuments”. The report was listened curiosly and thank you note was given to our employee.