AMEA-nın Şəki REM-nin əməkdaşı Rahim Həsənov 1-2 iyun 2021– ci il tarixində keçirilən V Uluslararası konfransda iştirak etmiş
İyn 03, 2021 | 01:00
AMEA-nın Şəki REM-nin “Tarix İrs və Etnoqrafiya” şöbəsinin rəhbəri Rahim Həsənov Naxçıvan Dövlət Universitetinin təşkilatçılığı ilə 1-2 iyun 2021– ci il tarixində keçirilən V Uluslararası Asiya Çağdaş bilimlər konqresində iştirak etmiş, onun konfransa təqdim etdiyi “1917-1918- ci illər də Azərbaycanın qəzalarında erməni təxribatları” adlı məqalə maraqla qarşılanmışdır. Əməkdaşımızı təbrik edir, elmi uğurlarını davamlı olmasını arzu edirik.

The employee of ANAS, Sheki RSC Rahim Hasanov participated in the V International conference held in June 1-2, 2021
Jun 03, 2021 | 01:00
Head of “Historical Heritage and Ethnography” department of ANAS, Sheki RSC participated in the V International Asia Contemporary Knowledge congress held in June 102, 2021 organized by Nakhchivan State University, his article “Armenian provocation in Azerbaijan districts in the years of 1917-1918” was listened with interest. We congratulate him, and wish his success being continuously.