06 mart 2020-ci il tarixdə Şəki Regional Elmi Mərkəzi Həmkarlar Təşkilatı tərəfindən 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir keçirildi
Mart 06, 2020 | 12:00
06 mart 2020-ci il tarixdə Şəki Regional Elmi Mərkəzi Həmkarlar Təşkilatı tərəfindən 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir keçirildi. ŞREM-in direktoru, f.ü.PhD Yüsif Şükürlü, elmi işlər üzrə direktor müaviini, b.ü. PhD Fərhad Əzizov, Həmkarlar Təşkilatının sədri Coşqun Məmmədov və digərləri Şəki REM-in bütün qadınlarını bayram münasibətilə təbrik etdilər. Həmkarlar Təşkilatı tərəfindən qadınlara hədiyyələr təqdim olundu.

On March 06, 2020 the ceremony dedicated to International Women's Day was held by Trade Union of Sheki Regional Scientific Center
Mar 06, 2020 | 12:00
On March 06, 2020 the ceremony dedicated to International Women's Day was held by Trade Union of Sheki Regional Scientific Center. The director of SRSC, PhD on physics Yusif Shukurlu, deputy director on scientific affairs, PhD on biology Farhad Azizov, the chairman of Trade Union Joshgun Mammadov and others congratulated all the women of SRSC. The gifts were presented to the women by Trade Union.