ŞREM-in əməkdaşının "Hüseyin Cavid və dünya ədəbiyyatı" mövzusunda Respublika elmi konfrasında iştirakı
Apr 15, 2019 | 01:02
“Folklorşünaslıq və El sənətləri” şöbəsinin əməkdaşı, Yusif Rzayev 12 aprel 2019-cu il tarixdə Azərbaycan Dillər Universitetində "Hüseyn Cavid və dünya ədəbiyyatı"mövzusunda keçirilən Respublika elmi konfransında “Hüseyn Cavid və zərdüştilik” adlı məruzə ilə iştirak edib. Y. Rzayevin məruzəsi maraqla qarşılanıb. Məruzənin mətni konfrans materialları içərisində çap olunub və müəllifə təşəkkürnamə təqdim olunub.

The participation of the employee of SRSC in the Republic scientific conference on the theme of “Huseyn Javid and world literature”
Apr 15, 2019 | 01:02
The employee of “Folklore and crafts” department, Yusif Rzayev participated in the Republic scientific conference on the theme “Huseyn Javid and world literature” with the article named “Huseyn Javid and Zoroastrianism” on April 12, 2019 in Azerbaijan University of Languages. Y. Rzayev’s report was listened with curiosity. The text of the report was published among the conference materials and the author was thanked.