AMEA ŞREM-də Həmkarlar Təşkilatının növbəti iclası keçirildi
13 mart 2018-ci il tarixdə AMEA ŞREM-də Həmkarlar Təşkilatının növbəti iclası keçirildi. Həmkarlar təskilatının sədri b.ü PhD Q.Bəkirov keçən müddət ərzində həmkarlar təşkilatında apardığı işlər barədə hesabat verdi. Bundan sonra Həmkarlar Təşkilatının İdarə Heyətinin yeni tərkibinin seçilməsi üçün səsvermə keçirildi.
Beləliklə, irəli sürülən namizədlər içərisindən Coşqun Məmmədov, Aqil Mustafatev, Pakizə Zakirova, Adışirin Xəlilov və Vəfa Atayeva həmkarlar təşkilatı idarə heyətinə üzv, Yevgeniya Bəkirova, Cabbar Xəlilov və Aytən Hümmətova isə həmkarlar təşkilatının işinə təftiş komissiyasına üzv seçildilər.

The next meeting of the Trade Union Organization was held at the SRI of ANAS
On March 13, 2018, the next meeting of the Trade Union Organization was held at the SHRSC of ANAS. Chairman of the Trade Union, Ph.D. Bakirov gave a report on the work done in the trade union organization over the past period. After that, the voting for the election of a new composition of the Board of the Trade Union was held.
Thus, among the nominated candidates, Joshgun Mammadov, Aqil Mustafatev, Pakiza Zakirova, Adishir Khalilov and Vafa Atayeva, member of the board of directors of the trade union, Yevgeniya Bakirova, Jabbar Khalilov and Aytan Hummatova were selected as members of the inspection commission.