AMEA ŞREM-də Həmkarlar Təşkilatının növbəti iclası keçirildi
13 mart 2018-ci il tarixdə AMEA ŞREM-də Həmkarlar Təşkilatının növbəti iclası keçirildi. Həmkarlar təskilatının sədri b.ü PhD Q.Bəkirov keçən müddət ərzində həmkarlar təşkilatında apardığı işlər barədə hesabat verdi. Bundan sonra Həmkarlar Təşkilatının İdarə Heyətinin yeni tərkibinin seçilməsi üçün səsvermə keçirildi.
Beləliklə, irəli sürülən namizədlər içərisindən Coşqun Məmmədov, Aqil Mustafatev, Pakizə Zakirova, Adışirin Xəlilov və Vəfa Atayeva həmkarlar təşkilatı idarə heyətinə üzv, Yevgeniya Bəkirova, Cabbar Xəlilov və Aytən Hümmətova isə həmkarlar təşkilatının işinə təftiş komissiyasına üzv seçildilər.

Проведено очередное собрание Профсоюза ШРНЦ НАНА
13 марта 2018 году в ШРНЦ НАНА было проведено очередное собрание Профсоюза. Председатель Профсоюза, РhD по биологии Гудрат Бекиров представил отчет о проведенных работах в течение прошедшего периода. Проведено голосование для выбора нового Состава управления Профсоюза.
Из числа представленных кандидатов Джошгун Мамедов, Агиль Мустафаев, Пакиза Закирова, Адыщирин Халилов, Вефа Атаева были выбраны состав управления, Евгения Бакирова, Джаббар Халилов, Айтен Гумматова в инспекционный совет работ Профсоюзной организации.