29.12.2017- ci il tarixdə AMEA ŞREM-də Dunya Azerbaycanlılarının Həmrəylik və yeni il munasibətilə tədbir keçirildi
Dek 29, 2017 | 12:26
Tədbiri giriş sözü ilə açan ŞREM-in direktoru fiz.üzrə PhD Yusif Şükürlü əməkdaşları qarşıdan gələn dünya azərbaycanlılarının həmrəylik günü və yeni il münasibətilə təbrik etdi.
Həmçinin ŞREM-in direktoru fiz.üzrə PhD Yusıf Şükürlü İnter xəbərin informasiya agentliyi tərəfindən Dövlətçiliyimizin, müstəqilliyimizin və elmimizin inkişafında müstəsna xidmətlərinə, elmdəki uğurlarına və naliyyətlərinə görə ELM FƏDAİSİ fəxri diplomuna layiq görüldü.

29.12.2017 числа в ШРНЦ НАНА проведена мероприятие с днем солидарности азербайджанцев всего мира с наступающим новым годом
Дек 29, 2017 | 12:26
Открывая, церемонию директор ШРНЦ НАНА, РhD по физ.-мат., доцент Ю.Шукюрлу поздравил сотрудников с наступающим праздником Дня солидарности Азербайджанцев всего мира и с новым годом.
А также, директору ШРНЦ НАНА, РhD по физ.-мат., доцент Ю.Шукюрлу был присвоен почетный диплом «Преданной науке» агентством информации интер новости за заслуги в развитии государственности, независимости, науки и за успехи и достижения в науке.