29.12.2017- ci il tarixdə AMEA ŞREM-də Dunya Azerbaycanlılarının Həmrəylik və yeni il munasibətilə tədbir keçirildi
Dek 29, 2017 | 12:26
Tədbiri giriş sözü ilə açan ŞREM-in direktoru fiz.üzrə PhD Yusif Şükürlü əməkdaşları qarşıdan gələn dünya azərbaycanlılarının həmrəylik günü və yeni il münasibətilə təbrik etdi.
Həmçinin ŞREM-in direktoru fiz.üzrə PhD Yusıf Şükürlü İnter xəbərin informasiya agentliyi tərəfindən Dövlətçiliyimizin, müstəqilliyimizin və elmimizin inkişafında müstəsna xidmətlərinə, elmdəki uğurlarına və naliyyətlərinə görə ELM FƏDAİSİ fəxri diplomuna layiq görüldü.

In the date of 29.12.2017 the meeting was held on the occasion of Solidarity Day of World Azerbaijanis and New Year in ANAS SRSC
Dec 29, 2017 | 12:26
The director of SRSC PhD on physics Yusif Shukurlu congratulated the employees on the occasion of Solidarity Day of World Azerbaijanis and New Year.
The director of SRSC PhD on physics Yusif Shukurlu was honored honorary diploma of SCIENCE SACRIFICER for his success and achievements in science, and for exceptional service in the development of our statehood, independence and science by formation agglomeration of Inter news.